Uit de oude doos
Zondag 17 Juni 2012 om 00:00Gisteren heb ik eens in mijn 'oude doos' gekeken, welke plaatjes daar nog klaar stonden om een keer geplaatst te worden. Ik kwam een paar tegen die ik vandaag laat zien. Al vaker heb ik gezegd dat ik iedere dag op de site van Beleef De Lente kijk naar de diverse nesten met (of zonder) jonge vogels. Dit jaar is een dramatisch jaar. Kuikens die door een oudervogel overboord worden gegooid, kuikens die worden opgegeten door een verwilderde kat, kuikens die door de stevige wind en de regen overlijden, een kuiken met een heel aparte poot waardoor de kans groot is dat het het niet redt als het gaat uitvliegen, ouders die verdreven (gedood?) worden door concurrenten, of ouders die dood gevonden worden. Leven en overleven. De natuur is hard. Daarom is dit spreekwoord zeer toepasselijk.

Gelukkig zijn er ook kuikens die voorspoedig opgroeien en binnen niet al te lange tijd uitvliegen. Een vrolijke gebeurtenis. Voordat Annemrie werd geopereerd en Jan en ik naar Oostenrijk zijn geweest, plaatste ik zeer regelmatig een foto van TWEE. Daarvan had ik ook nog een vrolijke staan. De berijders hiervan vliegen ook regelmatig uit.

Voor mijn zondagse wens gebruik ik een kersverse foto. Vorig jaar bloeiden ze nog niet, maar dit jaar als het goed is volop. De struiken zitten vol knoppen en beloven veel mooie blauwe bloemen. Heel pril nog, maar al zo mooi. Daarmee wens ik jullie een











